Udany debiut Volley SKK Belsk Duży

Data: 18.10.2020 r., godz. 17.00    530
Cenne wyjazdowe zwycięstwo siatkarzy Volley SKK Belsk Duży w derbowym pojedynku z GKS Yabu Sadownik Błędów.
Od zwycięstwa zainaugurowali rozgrywki IV ligi, siatkarze Volley SKK Belsk Duży. W derbach powiatu grójeckiego, grając na wyjeździe w trzech setach pokonali doświadczoną w ligowych bojach drużynę GKS Yabu Sadownik Błędów. Przyjezdni grając w składzie: Ernest Witkowski, Marek Trzaska, Piotr Bruszewski (libero), Łukasz Podskok, Sebastian Bitner, Dominik Kowalczyk, Kamil Ścisłowski po jednostronnym pojedynku, bez straty seta, zdobyli pierwsze w historii ligowe  punkty w rozgrywkach piłki siatkowej. Po 1. kolejce zespół z Belska Dużego zajmuje 2 miejce w tabeli IV ligi za ekipą KS Grom Przytyk.
GKS Yabu Sadownik Błędów - Volley SKK Belsk Duży - 0:3 (13:25, 16:25, 22:25).
Gratulacje dla zawodników i sztabu trenerskiego.
Kolejnym przeciwnikiem drużyny z Belska będzie UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki II.  Spotkanie już w najbliższą sobotę 24.10.2020 w hali sportowej GOSiR w Belsku Dużym.
Z uwagi na obostrzenia sanitarno - epidemiczne wszystkie mecze rozgrywane są bez  udziału publiczności.

Wynik 1. kolejki:
IV LIGA MĘŻCZYZN GRUPA 1

KS Grom Przytyk - Promotor Gózd - 3:0 (25:8, 25:21, 25:10)
GKS Yabu Sadownik Błędów - Volley SKK Belsk Duży - 0:3 (13:25, 16:25, 22:25)
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki II - SPS Konstancin Jeziorna - 0:3 (20:25, 20:25, 23:25)
UKS Oimpijczyk 2008 Mszczonów - GKS Jastrzębia - 3:0 (25:21, 25:22, 29:27)
SPS Radmot Jedlińsk - Bór Regut - 0:3 (22:25, 23:25, 15:25)