Eliminacje strefowe Państwowej Straży Pożarnej w halowej piłce nożnej Belsk Duży 2021

Liczba odwiedzających: 314
W piątek 10 września 2021 roku belska hala sportowa była areną rywalizacji strażaków Państwowej Straży Pożarnej w halowej piłce nożnej. W zawodach udział wzięło 56 zawodników z 6 drużyn subregionu radomskiego. Eliminacje strefowe wygrała drużyna z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Radomiu, która tym samym awansowała do turnieju finałowego XVII Mistrzostw Województwa Mazowieckiego Strażaków PSP w Halowej Piłce Nożnej. Najlepszym strzelcem turnieju został Wojciech Bajor (9 bramek) z KM PSP w Radomiu. Rozgrywki stały na bardzo wysokim sportowym poziomie, a wiele zagrań i bramek mogłobyć ozdobą ligowych boisk. 
Klasyfikacja końcowa turnieju:
1. KM PSP w Radomiu - 13 punktów, (28:4)
2. KP PSP w Lipsku - 13 punktów (15:7)
3. KP PSP w Przysusze - 9 punktów (13:8)
4. KP PSP w Grójcu - 6 punktów (4:14)
5. KP PSP w Białobrzegach - 3 punkty (6:21)
6. KP PSP w Zwoleniu - 0 punktów (5:17)
Z dobrej strony zaprezentowała się drużyna gospodarzy turnieju (KP PSP w Grójcu), która odniosła dwa zwycięstwa ( 2:0 z Białobrzegami i 2:1 ze Zwoleniem) i zakończyła zawody na 4. miejscu.
Turniej zakończył się wręczeniem pucharu dla zwycięzców eliminacji, nagrody indywidualnej dla najlepszego strzelca i dyplomów dla pozostałych uczestników. W ceremoni wręczenia nagród uczestniczyli: Wójt Gminy Belsk Duży - Władysław Piątkowski, Przewodniczący Rady Gminy Belsk Duży - Bogusław Sikorski oraz zastępca komendanta powiatowego PSP w Grójcu - st. kpt. Marcin Błoński.
Gratulacje dla wszystkich zawodników za wielkie zaangażowanie i pielęgnowanie sportowych pasji pomimo ciężkiej i odpowiedzialnej służby.