GAB - Zero Pojęcia 1:3 (27:25, 17:25, 16:25, 18:25)

Data: 21.11.2020 r., godz. 11.00    438
Zwycięstwo Zero Pojęcia w 3. kolejce Belskiej Ligi Siatkówki.
W 3. kolejce Belskiej Ligi Siatkówki spotkali  się sąsiedzi  z dolnej części tabeli, zajmujęcy odpowiednio 5 i 6 miejsce. Zespoły zagrały o pierwsze zwycięstwo i ligowe punkty. Początek pierwszego seta to zdecydowana przewaga Zero Pojęcia do stanu 14:23. Gdy wszyscy szykowali się na następną partię stała się rzecz, której nikt nie przewidział, kolejne osiem puntów z rzędu  zdobyli zawodnicy Grójeckiej Akademi Beztalenci. W grze na przwagi więcej jakości zachowała ekipa GAB wygrywając 27:25!!! Kolejne trzy sety toczyły się według podobnego scenariusza. Do stanu 10:10 gra była wyrównana, po czy następowały długie serie punktowe ekipy Zero Pojęcia, które budowały solidną przewagę i kończyły się pewnym zwycięstwem w kolejnych setach do 17, 16 i 18. Po meczu obie ekipy były bardzo zadowolone: Zero Pojęcia z pierwszego ligowe zwycięstwa, a GAB z pierwszego wygranego seta.
Grójecka Akademia Beztalenci - Zero Pojęcia 1:3 (27:25, 17:25, 16:25, 18:25)