Mecz sparingowy Volley SKK Belsk Duży vs KS Huragan Wołomin

Data: 20.11.2020 r., godz. 09.00    37
Siatkarze KS Huragan Wołomin minimalnie lepsi w sparingowym spotkaniu z Volley SKK Belsk Duży
W czwartkowe popołudnie kolejny siatkarski zespół zawitał do hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Belsku Dużym. Tym razem w ramach meczu sparingowego gośćmi miejscowego Volley SKK byli siatkarze KS Huragan Wołomin. Przyjezdni to do niedawna jedna z lepszych ekip na siatkarskich parkietach Mazowsza. Wspomnieć należy, że zawodnicy z Wołomina w 2019 roku wywalczyli awans do siatkarskiej II ligi, jednak nie otrzymali licencji PZPS na grę na szczeblu centralnym. Aktualnie KS Huragan Wołomin po zmianach organizacyjnych w klubie wystpuje w grupie B, IV ligi Mazowiecko - Warszawskiego Związku Piłki Siatkowej.
Przebieg spotkania był charakterystyczny dla meczy kontrolno - sparingowych, podczas których trenerzy testowali nowe warianty gry oraz rozwiązania taktyczne. Ostatecznie po tie-breaku wygrali przyjezdni. 
Volley SKK Belsk Duży - KS Huragan Wołomin 2:3 (25:22, 16:25, 25:21, 22:25, 10:15)
W najbliższą niedzielę 22 listopada 2020 roku miejscowi zagrają na wyjeździe z SPS Konstancin Jeziorna zajmującym 6. miejsce w tabeli IV ligi. Kibicujemy i liczymy na kolejny komplet punktów.