Volley SKK Belsk Duży liderem IV ligi siatkówki mężczyzn!!!

Data: 16.11.2020 r., godz. 08.00    1018
Po niedzielnym zwycięstwie z GKS Jastrzębia zespół Volley SKK Belsk Duży obejmuje samodzielne prowdzenie w rozgrywkach grupy A, IV ligi Mazowiecko-Warszawskiego Związku Piłki Siatkowej.
Niedzielne spotkanie z GKS Jastrzębia miało dać odpowiedź zawodnikom oraz sympatykom Volley SKK, czy wysokie miejsce w ligowej tabeli to efekt korzystnego terminarza gier i świeżości debiutantów, czy też stabilnej wysokiej formy. Początek pierwszego seta był dość wyrównany i zapowiadał zacięte widowisko. Nic takiego nie mało jadnak miejsca. Perfekcyjne przyjęcie i rozegranie oraz skuteczność w ataku pozwoliły na sukcesywne powiększanie przewagi punktowej. Ostatecznie miejscowi wygrywają seta do 16. Drugi set to od początku gra "punkt za punkt". Goście poprawili skuteczność ataku prowadząc otwartą i widowiskową grę. Ozdobą seta było kilka spektakularnych akcji w obronie zakończnych punktowymi kontrami przyjezdnych. W końcówce seta więcej "zimnej krwi" zachowali gospodarze wygrywając 26:24. W trzecim secie nie było już takich emocji i od początku budowana przewaga zaprocentowała wygraną Volley SKK Belsk Duży do 15. Niedzielny mecz był czwartym z rzędu wygranym spotkaniem za trzy punkty. Po czterech kolejkach spotkań Volley SKK Belsk Duży zajmuje pierwsze miejsce  w tabeli IV ligi z kompletem 12 punktów, drugie miejce Bór Regut 11 punktów i trzecie UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów 8 punktów.
Volley SKK Belsk Duży - GKS Jastrzębia 3:0 (25:16, 26:24, 25:15)