Pierwsze rozstrzygnięcia w 2. edycji Belskiej Ligi Siatkówki

Data: 22.10.2020 r., godz. 14.00    539
Zacięty mecz i zwycięstwo Setkarzy na rozpoczęcie Belskiej Ligi Siatkówki 2020/2021
Od wygranej rozpoczęli zmagania w Belskiej Lidze Siatkówki 2020/2021 Setkarze . W środowe popołudnie w Belskiej hali GOSiR rywalizowały drużyny Zero Pojęcia i Setkarzy. Mecz początkowo nie zapowiadał dużych emocji po wygranej Setkarzy w pierwszym secie do 19. Kolejne dwie partie po zaciętych końcówkach rozstzygali na swoją korzyść siatkarze z Zero Pojęcia 24:26 i 24:26. W czwartym secie zmotywowowani Setkarze od początku wypracowali bezpieczną przewagę i wygrali do 18. O końcowym wyniku zdecydował tie-break w którym ponownie Setkarze zdominowali swoich rywali wygrywając do 6.
Z uwagi na sytuacje sanitarno - epidemiczną mecz rozgrywany był bez udziału publiczności.
Zero Pojęcia - Setkarze 2:3 (19:25, 26:24, 26:24, 18:25, 6:15)