Oficjalne zakończenie Regionalnej Ligi Unihokeja Młodzików ARNO CUP

Data: 24.06.2020 r., godz. 12.00    68
W środę 24 czerwca wręczyliśmy puchary, medale i wyróżnienia zawodnikom i trenerom biorącym udział w pierwszej edycji Regionalnej Ligi Unihokeja Młodzików ARNO CUP.
Z uwagi na utrzymujący się stan zagrożenia epidemicznego podjeliśmy decyzję o zakończeniu rozgrywek pierwszej edycji Reginalnej Ligi Unihokeja Młodzików Arno CUP 2019/2020 i utrzymaniu wyników z  trzech kolejek spotkań. 
Każda z drużyn rozegrała po 15 meczy co pozwoliło wyłonić zwycięską ekipę oraz ocenić poziom sportowy wszystkich zespołów, a także indywidualne umiejętności poszczególnych zawodniczek i zawodników. W lidze wystartowało 6 zespołów reprezentujących pięć gmin z powiatów grójeckiego i białobrzeskiego. Podczas meczy padło łącznie 121 bramek. Najlepszą ekipą rozgrywek okazała się reprezentacja Publicznej Szkoły Podstawowej w Stromcu, która wyprzedziła zespół Uczniowskiego Klubu Sportowego z Goszczyna oraz ekipę z Publicznej Szkoły Podstawowej z Lesznowoli. Pozostałe miejszce zajęły odpowiednio drużyny z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Grójcu, Publicznej Szkoły Podstawowej w Przybyszewie i Gminnego Uczniowskiego Klubu Sportowego w Belsku Dużym. 
Sportowe trofea przedstawicielom drużyn wręczył Wójt Gminy Belsk Duży Pan Władysław Piątkowski oraz wicedyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Belsku Dużym Pani Ewa Szewczyk.
Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Belsku Dużym serdecznie gratuluje wszystkim uczestikom Regionalnej Ligi Unihokeja i jednocześnie zaprasza na drugą edycje, która rozpocznie się w nowym roku szkolnym.
TABELA KOŃCOWA ARNO CUP