Belska Liga Siatkówki - IV kolejka

Data: 17.06.2020 r., godz. 10.00    624
Pierwszy mecz 4. kolejki z niecodziennym rozstrzygnięciem i trzysetowe zwycięstwo na zakończenie.
Do niecodziennej sytuacji doszło podczas pierwszego meczu 4. kolejki w której rywalizowali Przyjaciele vs Zero Pojęcia. Na parkiecie mecz zakończył się wygraną ekipy Zero Pojęcia, która po pięciosetowej walce w setach 25:18, 26:24, 11:25, 18:25, 7:15 pokonała Przyjaciół. Po zakończeniu spotkania przegrana drużyna złożyła protest wskazując, że w drużynie przeciwnej grali nieuprawnieni zawodnicy. Protest uznany został za zasadny ustalając przy tym, że złamany został pkt 5 Regulaminu Belskiej Ligi Siatkówki "W BLS nie mogą uczestniczyć zawodnicy zrzeszeni w klubach sportowych uczestniczący we wszystkich rozgrywkach ligowych organizaowanych przez PZPS z wyłączeniem zawodników, którzy ukończyli 40 rok życia".
Wynik meczu Przyjaciele - Zero Pojęcia, zgodnie z przyjętym regulaminem, zwerfikowany został na 3:0.
W czwartowym spotkaniu kolejne pewne zwycięstwo odnieśli zawodnicy Chassmi Kibice Lubię Belsk Duży, którzy w trzech setach pokonali zespół Setkarzy. Jedynie  w pierwszym secie toczyła się bardzo wyrównana walka, a kolejne to już znaczna przewaga Chassmi. Mecz stał wysokim poziomie, a wiele akcji godnych było telewizyjnych powtórek.
Chassmi Kibice Lubię Belsk Duży - Setkarze 3:0 (25:23, 25:19, 25:14)