Pierwsze rozstrzygnięcia w Belskiej Lidze Siatkówki

Data: 11.03.2020 r., godz. 09.30    803
Pewne zwycięstwo Chassmi Lubię Belsk Duży na inauguracje BLS, czterosetowe spotkanie w rywalizacji Zero Pojęcia - Marceli Team i pięciosetowy bój Przyjaciele - Setkarze.
Drużyna Chassmi Lubię Belsk Duży pewnie pokonała ekipę Paka z Trzepaka w inauguracyjnym spotkaniu 1. kolejki Belskiej Ligi Siatkówki. Kluczem do wygranej była mocna zagrywka, skuteczny atak, a także pewna gra w obronie. Jedynie w drugim secie spotkanie było wyrównane do stanu 19:19, ale skuteczna gra Chassmi w ataku doprowadziła do wygrania tej partii do 20. Organizatorzy serdecznie dziękują żywiołowym kibicom z Tomaszowa Mazowieckiego za wspaniały doping i oprawę meczu.
W drugim spotkaniu po wyrównanym pojedynku zwyciężyła drużyna Zero Pojęcia. Do zaciętego boju doszło w ostatnim meczu kolejki w którym zespół Setkarzy po tie breaku pokonał  Przyjaciół. Spotkanie było bardzo wyrównane i obfitowało w wiele zwrotów akcji. W piątym secie nieznacznie lepsi okazali się Setkarze.
Gratulacje dla wszystkich zawodników i kibiców. Następna ligowa kolejka 17-19 marca.