Zapowiedzi sportowych wydarzeń na najbliższy weekend.

Data: 22.04.2022 r., godz. 00.00    362
Sportowy weekend na obiektach belskiego GOSiR-u.
W najbliższą sobotę i niedzielę w obiektach belskiego GOSiR-u sympatycy różnych dyscyplin sportu znajdą coś dla siebie. Zdecydowanie przewodzą sporty zespołowe zarówno w wydaniu młodzieżowym, ale i również osób dorosłych. Część naszych drużyn rywalizować będzię w meczach wyjazdowych o ligowe punkty lub play-offach.
Kalendarium wydarzeń:
23 kwietnia 2022 (sobota) - hala GOSiR
- godz. 17:00 mecz towarzyski koszykówki U15K MKS Grójec - KKS Siechnice (drużyna z województwa dolnośląskiego przygotowuje się półfinałów Mistrzostw Polski)
- godz. 19:00 mecz koszykówki U12M MKS Grójec - UKS GIM 92 Ursynów (10.kolejka WZKosz w kategorii U12)
24 kwietnia 2022 (niedziela) - hala GOSiR
Mecze 10.kolejki Belskiej Ligi Siatkówki
- godz. 12:00 Marceli Team - GAB
- godz. 13:30 Sad Team - FC NNW
- dokończenie kolejki w poniedziałek 25.04.2022 godz.20:00 Galaktikos - Setkarze.
24 kwietnia 2022 (niedziela) - stadion GOSiR
- godz. 11:00 GKS Belsk Duży - Akcja Jastrzębia (piłka nożna juniorzy)

Wyazdowe spotkania rozegrają siatkarze Volley SKK i piłkarze GKS Belsk Duży.
Podopieczni trenera Trzcińskiego zagrają arcyważne spotkanie rewanżowe w Siedlcach z rezerwami pierwszoligowego KPS-u. Stawką meczu jest awans do drugiej rundy fazy play-off i walka o trzecią ligę W pierwszym meczu wyraźnie wzmocnieni kadrowo belszczanie zdecydowanie zwyciężyli bez straty seta i do awansu potrzebują wygrania dwóch partii. Mecz 24.04.2022 o godz. 18:00 w hali ARMS w Siedlcach przy ul. B. Prusa 6.
Wznawiający ligowe zmagania po zimowej przerwie piłkarze b-klasowego GKS-u, na wyjeździe zmierzą się z zespołem Iskra Zbrosza. Belszczanie obecnie zajmują czwarte miejsce w klasie B grupy Radom II z bilansem czterech wygranych, jednym remisem i trzech porażek i trzynastoma punkami na koncie. Rywale z gminy Jasieniec to przedoostatni zespół ligi z bilansem dwóch wygranych, jeden remis i pięć przegranych. Mecz 23.04.2022 godz. 15:00 w Zbroszy Dużej.
Wyjazdowe spotkania rozegrają równiez młodzi piłkarze Akademi Sportu Galaktikos. W sobotę 23 kwietnia 2022 roku podopieczni trenera Cieślaka w Jedlińsku spotkają się z miejscowym Drogowcem (grupa Żaki), a w niedzielę 24 kwietnia o godz. 14:00 z Mazowszem Grójec (grupa Orlik).
Tradycyjnie życzymy sportowych sukcesów i współzawodnictwa w duchu fair play.