Belska Liga Siatkówki - 6. kolejka

Data: 07.02.2022 r., godz. 09.00    689
W meczu na szczycie Sad Team lepszy od lidera.
Z uwagi na problemy kadrowe w 6. kolejce BLS rozegrane zostały tylko dwa mecze. W pierwszym spotkały się zespoły zamykające tabele. Wygrana GAB dawała szansę na wyjście z przedostatniego miejsca, zaś zwycięstwo FC NNW powodowało opuszczenie ostatniego miejsca. Zgodnie z przewidywaniem mecz był zacięty, ale stał na przeciętnym poziomie. Ostatecznie pierwsze zwycięstwo w sezonie odniosła ekipa FC NicNieWygramy i przekazała "czerwoną latarnie ligi" zespołowi GAB.
GAB - FC NNW 1:3 (21:25, 25:20, 15:25, 23:25)

W meczu na szczycie niepokonany Galaktikos podejmował trzeci w tabeli Sad Team. Pierwszy set, ku zaskoczeniu wszystkich kibiców zebranych  w belskiej hali GOSiR, liderzy przegrywają do 18. W drugiej odsłonie do stanu 17:17 mecz jest wyrównany i żadna z drużyn nie może wypracowć przewagi. W końcówce Galaktikos obejmuje przewagę 21:19, ale nie potrafi jej utrzymać i ulega do 23. Trzeci set podobnie jak poprzednie jest bardzo zacięty, toczony na dobrym poziomie  i obfitujący w ciekawe zagrania. Ostatcznie, wzmocniony kadrowo, Sad Team kończy decydującą partię do 17 i zwycięża z liderem "za trzy punkty".
AS Galaktikos - Sad Team 0:3 (18:25, 23:25, 17:25)