Belska Liga Siatkówki - 3. kolejka

Data: 06.12.2021 r., godz. 10.00    727
Setkarze na czele BLS po trzech pewnych wygranych.
W minioną niedziele rozegrana została 3. kolejka Belskiej Ligi Siatkówki w której doszło do kilku ciekawych rozstrzygnięć. W pierwszym meczu Galaktikos zmierzyli się z FC NicNieWygramy. Początek pierwszego seta do pogrom faworytów którzy przegrywali juz 0:8, ale sensacji nie było i ekipa Galaktikos wygrała do 21. W pozostałych dwóch partiach gra toczyła się już pod dyktando finalistów poprzednej edycji, którzy pewnie wygrali "za trzy punkty".
AS Galaktikos - FC NNW 3:0 (25:21, 25:16, 25:17)

W hicie kolejki spotkały się ekipy Setkarzy i Sad Team, czyli pierwszy i trzeci zespół BLS. Mecz stał na wysokim poziomie i obfitował w wiele ciekawych zagrań. Wynik 3:0 dla Setkarzy sugeruje jednostronne widowisko, ale rzeczywistość na parkiecie była inna. Długimi fragmentami mecz był zacięty i toczył się "punkt za punkt",ale w decydujących momentach Setkarze odjeżdżali swoim przeciwnikom dzięki pewnej zagrywce i precyzyjnemu przyjęciu.
Setkarze - Sad Team 3:0 (25:16, 25:19, 25:22)

Najbardziej zacięte spotkanie rozegrali między sobą  Fanatycy Wolejbolu i Zero Pojęcia. W małych derbach Błędowa więcej sportowej jakości pokazali Fanatycy, którzy rozstrzynęli spotkanie na swoją korzyść dopiero w tie-breaku.
Fanatycy Wolejbolu - Zero Pojęcia 3:2 (25:18, 23:25, 25:16, 23:25, 15:10)

W meczu kończącym 3. kolejkę zespół GAB przegrał z Marceli Team 0:3. W pierwszym secie doskonałą serią w polu zagrywki popisał się  grający coach zespołu Marceli (8 punktów). Pozostałe sety były dość wyrównane, ale końcówki należały zdecydowanie do drużyny Marceli Team.
GAB - Marceli Team 0:3 (13:15, 19:25, 19:25)

KOMUNIKAT TECHNICZNY
W związku z protestem drużyn w sprawie gry w zespole Fanatycy Wolejbolu nieuprawnionego zawodnika, zgodnie z regulaminem i ustaleniami organizacyjnymi zwryfikowane zostają wyniki następujących spotkań 1. i 2. kolejki BLS:
- Galaktikos - Fanatycy W - 3:0,
- GAB - Fanatycy W - 3:0

Na kolejne siatkarskie emocje BLS zapraszamy już w 2022 roku (4. kolejka - 9 stycznia 2022)